Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Wilczyn

Wilczyn, lubelskie

  • 3 200 000 zł
  • 325 m²
  • 9 846,15 zł/m²

Zdjęcie

Paulina Woyciech...

Skontaktuj się

Dom Wilczyn

Wilczyn, lubelskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

3 200 000 zł

325 m²

9 846,15 zł/m²

Dom Wilczyn

Zaktualizowane: 13 maja 2026

3 200 000 zł 325 m² 9 846,15 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
2 192 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2017

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

2 192 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2017

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 3 200 000 zł (9 846,15 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 325 m², 6 pokoi, 3 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2017
  •   materiał budowy: cegła
  • Działka: 2 192 m²
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg; ogrzewanie: pompa ciepła
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Vilea Property Boutique, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 749/4917/ODS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowoczesny Inteligentny Dom na Sprzedaż Wilczyn pod Białą Podlaską.

Na sprzedaż luksusowy, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 325 m² (w tym 45 m² garażu), położony na przestronnej działce 2 192 m². Nieruchomość wyróżnia się zaawansowaną technologią, niezależnością energetyczną oraz dodatkowym budynkiem użytkowym. (...)

Agent

Paulina Woyciechowska

694 900...

694 900 228

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paulina Woyciechowska

694 900...

694 900 228

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.