Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rekreacyjna Wilczyn

Wilczyn, wielkopolskie

  • 750 000 zł
  • 3 946 m²
  • 190,07 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Kowalewsk...

Skontaktuj się

Działka rekreacyjna Wilczyn

Wilczyn, wielkopolskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

750 000 zł

3 946 m²

190,07 zł/m²

Działka rekreacyjna Wilczyn

Zaktualizowane: 18 maja 2026

750 000 zł 3 946 m² 190,07 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 750 000 zł (190,07 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: rekreacyjna, 3 946 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 110m; szerokość: 52m
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg
  • Źródło: biuro nieruchomości: Royal Invest, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 561430

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest niezwykle urokliwa działka rekreacyjna o powierzchni 3946 m², położona w miejscowości Cegielnia, gm. Wilczyn, powiat koniński.

Na działce znajduje się domek jest w stanie do dalszego wykończenia - ściany z cegły Porotherm 25 cm, posiada już wylane posadzki, dach deskowany i pokryty papą, ocieplenie z waty mineralnej. Drewno w środku zostało zeszlifowane i polakierowane, zamontowano rolety zewnętrzne, wykonano instalację elektryczną oraz wodną. (...)

Agent

Joanna Kowalewska

787 923...

787 923 020

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

787 923...

787 923 020

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości